Strona główna Wiadomości Bank BGŻ reklamuje promocyjne warunki swojej pożyczki gotówkowej

Bank BGŻ reklamuje promocyjne warunki swojej pożyczki gotówkowej

Bank BGŻ reklamuje promocyjne warunki swojej pożyczki gotówkowej

W najnowszej odsłonie kampanii marketingowej, Bank BGŻ reklamuje promocyjne warunki swojej pożyczki gotówkowej. Bank podkreśla atuty produktu: niskie oprocentowanie – tylko 12%, brak opłaty za udzielenie kredytu, decyzja o jego przyznaniu wydawana od ręki, a także szeroki zakres ubezpieczeń.

 

Po raz kolejny w humorystycznych spotach telewizyjnych można zobaczyć sympatyczne wiewiórki, które tym razem harcują w domu podczas nieobecności właścicieli przebywających na wakacjach. 

– Jest to już szósta kampania banku z udziałem wiewiórek. Platforma komunikacyjna z ich udziałem przynosi bardzo dobre rezultaty. Znajomość komunikacji Banku BGŻ ciągle rośnie i osiąga jedne z najlepszych wyników w historii. Przekłada się to oczywiście na świadomość i wizerunek marki BGŻ – mówi Małgorzata Nycz, Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej.

W najnowszej reklamie Banku BGŻ rodzina, u której zadomowiły się swawolne wiewiórki żyje bez wyrzeczeń. Dzięki niskim ratom pożyczki, nie musi rezygnować z dotychczasowych przyjemności.

– Skupiamy się na zakomunikowaniu klientom, że dzięki atrakcyjnym warunkom, pożyczka w Banku BGŻ to raty bez wyrzeczeń. Wiemy, że jest to odpowiedź na powszechne obawy konsumentów związane z „zaciskaniem pasa” przy spłacie kredytu – podkreśla Karol Kamas, Z-ca Dyrektora Departamentu Komunikacji Marketingowej.

 

Głównym medium trwającej 7 tygodni kampanii jest telewizja. W  tym czasie  pojawią się spoty reklamujące pożyczkę z ratami bez wyrzeczeń, w 3 odsłonach o długości 5, 15 oraz 30 sekund. Ponadto, zasięg kampanii został zwiększony przez obecność w Internecie – w szczególności z wykorzystaniem internetowych kanałów wideo. Intensywna kampania będzie również prowadzona w prasie lokalnej.  Dodatkowo, witryny oddziałów Banku oznakowano specjalnie przygotowanymi materiałami promocyjnymi. Ogólnopolska kampania potrwa od 19 sierpnia do 6 października 2013 roku.

 

Kreację kampanii przygotowała agencja Grandes Kochonos, a za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Initiative. Komunikację w Internecie wspiera agencja Performics.

Źródło: Bank BGŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.