Strona główna Wiadomości Bank BGŻ przekazał swoje bankomaty w ręce IT Card

Bank BGŻ przekazał swoje bankomaty w ręce IT Card

Bank BGŻ przekazał swoje bankomaty w ręce IT Card

Bank BGŻ podpisał umowę dotyczącą przekazania 424 bankomatów firmie IT Card, która będzie odpowiedzialna za ich obsługę i serwisowanie.

 

76 bankomatów usytuowanych poza oddziałami Banku BGŻ otrzymało już logo sieci Planet Cash4You, pod którym funkcjonują bankomaty IT Card. – Transakcja nie oznacza na obecnym etapie żadnych zmian dla naszych klientów. Nadal będą mogli wypłacać gotówkę na dotychczasowych warunkach – mówi Andrzej Sieradz, wiceprezes Zarządu Banku BGŻ. – Współpraca z firmą IT Card jest korzystna dla obu stron.  Dlatego zdecydowaliśmy, że przekażemy do obsługi całą dotąd należącą do nas sieć bankomatów Banku BGŻ. Mamy nadzieję, że nasi klienci będą zadowoleni z obsługi tak profesjonalnego operatora – dodaje Andrzej Sieradz. 

 

Zmianie ulegnie jedynie tryb postępowania z kartami zatrzymanymi w bankomatach. Karty zatrzymane w bankomatach oznaczonych logo Banku BGŻ i PlanetCash4You będą niszczone. Po zastrzeżeniu karty przez Klienta, na jego wniosek, wydana zostanie nowa karta. Karty będą wydawane na obecnych zasadach oraz zgodnie z zapisami w umowie ramowej. Dla klientów Banku BGŻ koszty wypłat z bankomatów nie ulegną zmianie.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z dokonaniem transakcji w bankomatach znajdujących się przy oddziałach Banku, oznaczonych logo Banku BGŻ i PlanetCash4You  klienci powinni udać się do oddziału Banku lub skontaktować  z infolinią  Banku BGŻ, pod numerem wskazanym na bankomacie (801-123-456) i postępować zgodnie z uzyskaną informacją. Dotyczy to także zatrzymanych kart.

Źródło: Bank BGŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.