Strona główna Wiadomości Bank BGŻ BNP Paribas wspiera sąsiedzki biznes

Bank BGŻ BNP Paribas wspiera sąsiedzki biznes

Bank BGŻ BNP Paribas wspiera sąsiedzki biznes

W Banku BGŻ BNP Paribas rozpoczęła się ogólnopolska kampaniaskierowna do mikroprzedsiębiorstw– „Wspierajmy Sąsiedzki Biznes”. Bank w ten sposób zachęca do korzystania z produktów i usług oferowanych przez lokalne, małe firmy.


Celem kampanii jest promocja usług lokalnych biznesów, które są prowadzone w sąsiedztwie oddziałów Banku BGŻ BNP Paribas. Do 30 maja Bank zachęca przedsiębiorców do dołączenia do akcji – przygotowania promocyjnej oferty sąsiedzkiej dla swoich klientów, np. zniżek i bonusów i do oznaczenia swoich sklepów i punktów usługowych materiałami promującymi akcję. Bank zapewnia zestaw materiałów marketingowych oraz promocję w mediach. Od 31 maja do 6 czerwca będzie trwał Tydzień Sąsiedzkiego Biznesu, w trakcie którego Bank będzie promował robienie zakupów i korzystanie z usług małych, lokalnych firm.

 

Bank BGŻ BNP Paribas organizuje szereg akcji na rzecz lokalnych społeczności, które wpisują się w naszą długofalową strategię – być blisko lokalnych społeczności.Ta akcja skierowana jest do małych firm, które najczęściej działają lokalnie i cenią sobie Bank rozumiejący ich potrzeby. Bank BGŻ BNP Paribas nie tylko oferuje produkty dostosowane do oczekiwań małych firm, ale równieżjest dobrym sąsiadem przedsiębiorców – powiedział Karol Kamas, dyrektor Biura Komunikacji Marketingowej w Banku BGŻ BNP Paribas.

Kampania marketingowa została zaplanowana w radiu, lokalnej prasie, Internecie, w mediach społecznościowych i outdorze.

Źródło: Bank BGŻ BNP Paribas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.