Strona główna Wiadomości Alior Bank spełnia świąteczne marzenia dzieci

Alior Bank spełnia świąteczne marzenia dzieci

Alior Bank spełnia świąteczne marzenia dzieci

­­Alior Bank jest uczestnikiem tegorocznej edycji akcji „Mikołaj-prezenty dla dzieci”, organizowanej przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. W jej ramach pracownicy Banku spełnili świąteczne marzenia aż 124 młodych podopiecznych Stowarzyszenia.


Na długo przed nadejściem Świąt Bożego Narodzenia dzieci piszą listy do św. Mikołaja, kierując swoje prośby o wymarzone prezenty. Niestety nie wszystkie mają tyle szczęścia, aby otrzymać upominek. Właśnie z myślą o nich Alior Bank włączył się do akcji „Mikołaj-prezenty dla dzieci”, organizowanej przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, która ma na celu pomóc najbardziej potrzebującym dzieciom poczuć i czerpać prawdziwą radość z magicznej atmosfery Świąt.

 

W tym roku życzenia do św. Mikołaja skierowało 610 podopiecznych Stowarzyszenia z Biłgoraja, Kraśnika, Karlina i Siedlec, Programów Umacniania Rodziny oraz Rodzinnych Domów Czasowego Pobytu. W ramach akcji pracownicy zaangażowanych firm i instytucji wcielili się w rolę Świętych Mikołajów. Miło nam poinformować, że aż 124 marzenia dzieci zostały zrealizowane przez pracowników Alior Banku, którzy, działając pojedynczo i w zespołach, wykazali się zapałem oraz zaangażowaniem na skalę niespotykaną dotychczas wśród partnerów akcji.

 

Inicjatywa na rzecz wsparcia podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce to źródło ogromnej satysfakcji – zarówno dla samej firmy, jak i dla każdego uczestniczącego w niej pracownika. Swoim zaangażowaniem Alior Bank po raz kolejny udowodnił, że społeczna odpowiedzialność biznesu ma dla firmy znaczenie priorytetowe.

Źródło: Alior Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.