Adamczyk rozgrywa partię szachów w turnieju CASH-BACK

eurobank kontynuuje kampanię promującą kredyt gotówkowy z bonusem finansowym, comiesięcznym zwrotem części raty. W najnowszym spocie reklamowym Piotr Adamczyk rozgrywa partię szachów. Tenisowy forhend i bekhend zastąpiono szach-matem w wersji CASH-BACK.


Pierwszy spot reklamowy w kampanii kredytu gotówkowego CASH-BACK zrealizowano na korcie tenisowym. Adamczyk zadebiutował w nim podwójnie jako tenisista, nawiązując wyglądem jak i stylem gry do światowych gwiazd tej dyscypliny. Aktor zmierzył się także z rolą komentatora sportowego. Druga odsłona kampanii utrzymana jest w podobnej konwencji – gwiazda eurobanku po raz kolejny bierze udział w sportowej rozgrywce z samym sobą – tym razem w turnieju szachowym na międzynarodowym poziomie.

 

Mistrzowie szachów


W wielkich meczach ambasadorzy „królewskiej gry” imponowali odwagą, precyzją oraz umiejętnością planowania i przewidywania ruchu przeciwnika. Podobnie w wykonaniu Adamczyka rozgrywka przywołuje emocje na miarę meczu rosyjskich arcymistrzów szachownicy. Amatorzy tej dyscypliny z łatwością rozpoznają swoich faworytów.

 

Y:PRinformacje prasowe201313.11.04_IP_CASH-BACK_SZACHYwysylkaspot_cashback_szachy.JPG

 

Rzetelni z bonusem


Promocja CASH-BACK obejmuje kredyty gotówkowe w kwocie do 40 000 zł, których spłata może zostać rozłożona nawet na 84 miesiące. Z oferty mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – bonus finansowy, w formie zwrotu odsetek o równowartości 5% każdej raty, otrzymają wszyscy terminowo spłacający raty. Klient, który spóźni się z płatnością w danym miesiącu nie otrzyma bonusu, jednak w kolejnych – może nadal korzystać z promocji.

 

Zainteresowani ofertą mogą również samodzielnie wybrać dzień spłaty raty, raz w roku skorzystać z wakacji kredytowych, a także otrzymywać SMS-y przypominające o terminie spłaty raty. Nowością w ofercie banku jest aplikacja mobilna, za pośrednictwem której klient w prosty sposób, w dowolnym czasie i miejscu sprawdzi informacje o kredycie.

 

Promocja potrwa do końca bieżącego roku. Do tego czasu wniosek o kredyt gotówkowy CASH-BACK można złożyć w dowolnej placówce eurobanku: http://www.eurobank.pl/placowki,22.html.

 

 

RRSO dla przykładu reprezentatywnego na dzień 30.09.2013 przy całkowitej kwocie kredytu 16.500 zł dla 54 miesięcy spłat z prowizją i opłatą przygotowawczą łącznie w kwocie 511,50 zł, z oprocentowaniem 13,50%, z uwzględnieniem zwrotu części pobranych odsetek w wysokości 1.105,38 zł, wynosi 27,24%. RRSO uwzględnia pełny pakiet ubezpieczeń kredytu (łączny koszt: 3.296,70 zł). Rata miesięczna kredytu wynosi 409,37 zł a całkowita kwota do zapłaty 22.106,09 zł.

 

Miesięczny zwrot części pobranych odsetek wynosi 5% raty kapitałowo-odsetkowej, pod warunkiem terminowej spłaty raty w danym miesiącu, zgodnie z harmonogramem kredytu przy jednoczesnym braku wcześniejszej spłaty i restrukturyzacji. Promocja od 30.09.2013 do 31.12.2013 obejmuje pożyczki w kwocie do 40.000 zł, z tym że w przypadku kredytu powtórnego dodatkowa kwota to co najmniej 5.000 zł. Usługa powiadomień SMS i aplikacja mobilna wymagają aktywacji. Aplikacja mobilna jest dostępna dla kont osobistych z dostępem do bankowości internetowej i tokenem GSM jako zabezpieczeniem.

 

Szczegóły oferty, w tym Regulamin Promocji CASH-BACK, lista produktów objętych promocją oraz opłaty i prowizje są dostępne na www.eurobank.pl i w placówkach banku.

Źródło: Euro Bank

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.