Strona głównaWiadomości70 zł za polecenie rachunku w drugiej edycji programu "Przejdź do Meritum"...

70 zł za polecenie rachunku w drugiej edycji programu "Przejdź do Meritum"

Rusza druga edycja programu rekomendacyjnego „Przejdź do Meritum”, w ramach którego klienci Meritum Banku mogą zarabiać polecając konta osobiste i firmowe swoim znajomym. Zwycięzca pierwszej edycji programu skutecznie polecił rachunek Banku aż 17 osobom i w nagrodę otrzymał 1190 zł.


Druga edycja programu umożliwia udział w programie także klientom biznesowym. Obecnie zarówno klienci indywidualni, jak i firmowi mogą polecać rachunki z obu kategorii.

W programie może wziąć udział każdy posiadacz rachunku w Meritum Banku, który zarejestruje się na stronie www.przejdzdomeritum.pl. Rejestracja jest konieczna, aby klient otrzymał link zawierający unikalny kod promocyjny, dzięki któremu Bank rozpozna z czyjego polecenia zostało otwarte nowe konto. Link z kodem promocyjnym klient powinien wysłać swoim znajomym, którym proponuje otwarcie rachunku w Meritum.

 

Bank przyznaje osobie rekomendującej 70 zł nagrody za każdy otwarty z jej polecenia rachunek, którego właściciel w ciągu 60 dni dokona operacji bezgotówkowych kartą debetową o wartości min. 300 zł. Bank nie ogranicza liczby rachunków, które można otworzyć z polecenia danej osoby czy maksymalnej wartości nagrody.

 

Poprzednia edycja „Przejdź do Meritum” cieszyła się dużym zainteresowaniem i dzięki niej pozyskaliśmy wielu aktywnych klientów. Jej wyniki potwierdzają, że rekomendacja otrzymana od znajomej osoby, która korzysta z produktu to bardzo mocny argument przy podejmowaniu decyzji o wyborze konta. Dlatego zdecydowaliśmy się na kolejną edycję programu – mówi Piotr Stankiewicz, dyrektor departamentu produktów depozytowych i inwestycyjnych Meritum Banku.

 

Tym razem poszerzyliśmy grupę uczestników programu o klientów biznesowych i teraz także oni mogą zarabiać, polecając nasze usługi. Wierzymy, że rachunek Meritum bez granic będzie rekomendowany równie często jak konto osobiste ze względu na jego atrakcyjność oraz możliwość otwarcia on-line– dodaje Marcin Kołakowski, dyrektor departamentu bankowości oddziałowej i przedsiębiorstw Meritum Banku.

 

Zwycięzca pierwszej edycji programu otrzymał łącznie 1190 zł oraz czytnik e-booków i iPad mini – z jego rekomendacji 17 osób otworzyło konto, które spełniło warunki programu.

Programowi rekomendacyjnemu towarzyszy konkurs, w którym co miesiąc Bank będzie nagradzał klientów, z polecenia których zostało otwartych najwięcej kont. Klient, który w danym miesiącu zachęci najwięcej znajomych do otwarcia konta w Meritum otrzyma nagrodę: czytnik e-booków Amazon Kindle. Dodatkowo, osoba, która skutecznie zarekomenduje największą liczbę rachunków w czasie trwania całej promocji, otrzyma iPada mini.

 

Druga edycja programu „Przejdź do Meritum” potrwa do 31 marca 2014 roku.

Źródło: Meritum Bank

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular