Strona główna Wiadomości 7 procent na rachunku inwestycyjnym w Raiffeisen Brokers

7 procent na rachunku inwestycyjnym w Raiffeisen Brokers

7 procent na rachunku inwestycyjnym w Raiffeisen Brokers

Dom Maklerski Raiffeisen Bank Polska (Raiffeisen Brokers) wprowadził promocję, w ramach której każdy, kto od 8 do 17 października 2013 r. zakupi co najmniej 30 certyfikatów gwarantowanych Mistrzowskie Indeksy i wpłaci na rachunek inwestycyjny kwotę przynajmniej 15.000 zł, a następnie do 30 grudnia 2013 r. utrzyma środki w tej wysokości na rachunku – będzie mógł skorzystać z promocyjnego oprocentowania w wysokości 7 proc. w skali roku.

 

Promocyjne oprocentowanie dotyczy kwoty 15.000 zł i naliczane będzie za okres od 30 października do 30 grudnia 2013 r. Wartość jednego certyfikatu to 1.000 zł. Zapisy można składać w oddziałach Raiffeisen Polbank oraz telefonicznie w Raiffeisen Brokers.

 

– Ofertę kierujemy głównie do nowych klientów, którzy zwykle trzymają środki na lokatach terminowych i kontach oszczędnościowych, ale jednocześnie stale rozglądają się za innymi możliwościami pomnażania kapitału, np. na giełdzie. Często jednak barierą do inwestowania na rynku kapitałowym jest obawa przed poniesieniem straty. Dlatego postanowiliśmy zaoferować inwestycję w bezpieczne certyfikaty, które równocześnie oferują potencjalnie wysoki zysk – mówi Jacek Wiśniewski, dyrektor Domu Maklerskiego Raiffeisen Bank Polska.

 

Certyfikaty gwarantowane Mistrzowskie Indeksy, których emitentem jest Raiffeisen Centrobank A.G, dają inwestorowi możliwość udziału we wzroście koszyka 3 globalnych indeksów: amerykańskiego S&P 500, S&P BRIC40, w którego skład wchodzą spółki
z gospodarek wschodzących (Brazylii, Rosji, Indii i Chin) oraz włoskiego indeksu FTSE MIB. Jednocześnie w dniu wykupu produkt zapewnia klientowi 100-procentową ochronę zainwestowanego kapitału. Inwestycja w certyfikaty gwarantowane Mistrzowskie Indeksy obejmuje okres do 5 lat (termin wykupu certyfikatu to 31.10.2018 r.) z możliwością sprzedania certyfikatów w każdym momencie na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

Szczegółowe informacje dotyczące certyfikatów Mistrzowskie Indeksy znajdują się na stronie www.r-brokers.pl.>

 

Promocji towarzyszy kampania medialna w Internecie (onet.pl, money.pl, pb.pl)
i wyszukiwarkach internetowych. Dodatkowo przewidziano kampanię mailingową i na urządzeniach mobilnych – tabletach i smartfonach. Kampania promocyjna prowadzona będzie do 16 października 2013 roku.

Źródło: Raiffeisen Polbank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.