Strona główna Wiadomości 4,1 proc. na Koncie Oszczędnościowym w Meritum Banku

4,1 proc. na Koncie Oszczędnościowym w Meritum Banku

4,1 proc. na Koncie Oszczędnościowym w Meritum Banku

Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego w Meritum Banku jest jednym z najwyższych na rynku i od 1 czerwca br. wynosi 4,1 proc. w skali roku. Bank gwarantuje także, że do końca 2013 roku nie spadnie ono poniżej 4,0 proc.

 

Oferowana wysokość oprocentowania dotyczy zarówno nowych, jak i obecnych klientów Banku oraz wszystkich oszczędności – od pierwszej do ostatniej złotówki.

 

Konto Oszczędnościowe Meritum Banku jest jednym z najlepszych rachunków tego typu na rynku, czego dowodem są wysokie pozycje, jakie stale zajmuje ono w rankingach niezależnych doradców finansowych. W maju br. Konto Oszczędnościowe Meritum zajęło m.in. 2. miejsce w rankingu bankier.pl oraz rankingu expander.pl.

 

Prowadzenie konta oraz pierwszy przelew wewnętrzny w miesiącu zlecany z tego rachunku są bezpłatne. Konto Oszczędnościowe można założyć za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej. Warunkiem jest posiadanie bezpłatnego Prostego Konta Osobistego w Meritum Banku. Jeden klient może mieć maksymalnie 5 Kont Oszczędnościowych.

Źródło: Meritum Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.