Strona główna Wiadomości 25% zniżki na bilety w Teatrze IMKA dzięki IKO

25% zniżki na bilety w Teatrze IMKA dzięki IKO

25% zniżki na bilety w Teatrze IMKA dzięki IKO

Ruszyła oferta promocyjna, dzięki której bilety na spektakle w Teatrze IMKA są tańsze o 25%. Wystarczy zapłacić za nie telefonem z aplikacją IKO PKO Banku Polskiego.

 

Oferta promocyjna dotyczy zarówno płatności za bilety dokonywanych w kasie Teatru IMKA, jak i w Internecie na stronie teatru. Promocja trwa do 31 grudnia 2014 r. lub do wyczerpania puli 1000 biletów.

IKO to bankowość mobilna 4G – połączenie w jednej aplikacji funkcji bankowych (sprawdzanie salda, historii rachunku, przelewy) z płatniczymi (płacenie za zakupy w sklepach tradycyjnych i online, wypłaty z bankomatów, przelewy na numer telefonu, generowanie czeków do użycia offline). Do korzystania z usługi nie jest potrzebny specjalny telefon ani karta SIM od konkretnego operatora sieci komórkowej. System jest oparty o bezpłatną aplikację IKO instalowaną na komórce użytkownika, w której generowane są jednorazowe kody służące do autoryzacji transakcji.

Aby dołączyć do użytkowników bankowości mobilnej nowej generacji, posiadacze konta w PKO Banku Polskim muszą jedynie zainstalować na swoim telefonie bezpłatną aplikację IKO i aktywować ją w serwisie transakcyjnym iPKO. Obecnie mogą z niej korzystać posiadacze telefonów z systemami Android i iOS, BlackBerry, Symbian oraz innych telefonów umożliwiających instalację aplikacji Java.

Pobranie i korzystanie z aplikacji IKO jest bezpłatne.

Źródło: PKO Bank Polski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.