Strona główna Wiadomości 100 tysięcy transakcji IKO i promocje w empik.com i smyk.com

100 tysięcy transakcji IKO i promocje w empik.com i smyk.com

100 tysięcy transakcji IKO i promocje w empik.com i smyk.com

Użytkownicy IKO wykonali swoimi telefonami już ponad 100 tysięcy transakcji w całej Polsce. 19 sierpnia dla klientów PKO Banku Polskiego korzystających z płatności mobilnych rusza atrakcyjna promocja w sklepach internetowych empik.com i smyk.com.

 

Aplikacją do płatności mobilnych IKO PKO Banku Polskiego płaci już 45 tysięcy osób, które dokonały telefonami ponad 100 tysięcy transakcji na łączną kwotę 26 milionów złotych.

Użytkownicy IKO nadal najczęściej używają telefonu do wypłaty gotówki z bankomatów PKO Banku Polskiego (ok. 75% wszystkich transakcji). Drugą najbardziej popularną funkcją IKO są płatności w sklepach internetowych, w których klienci zapłacili za pomocą IKO już 8,5 tys. razy. Dynamika tych transakcji systematycznie rośnie – każdego miesiąca klienci dokonują o 25% internetowych transakcji IKO więcej niż w miesiącu poprzednim.

 

PKO Bank Polski we współpracy ze sklepami internetowymi empik.com i smyk.com przygotował promocję dla użytkowników IKO. W jej pierwszym etapie, który potrwa od 19 sierpnia do 1 września (lub do wyczerpania puli nagród) do zdobycia jest w sumie 200 eKart Prezentowych empik.com i smyk.com, każda o wartości 20 złotych. Promocja przeznaczona jest dla osób, które w trakcie jej trwania dokonają w sklepach internetowych empik.com lub smyk.com zakupów na kwotę przynajmniej 50 zł, płacąc za nie IKO. Nagrodę otrzyma 100 najszybszych klientów empik.com i 100 najszybszych klientów smyk.com.

II etap promocji rozpocznie się 2 września i potrwa do 30 września br. W sumie w tym etapie do wygrania są 132  nagrody (66 w empik.com i 66 w smyk.com). Osoby, które w tym czasie dokonają transakcji IKO w sklepach empik.com i smyk.com na najwyższą kwotę otrzymają eKarty Prezentowe: 2 eKarty po 500 zł, 10 eKart po 250 zł, 20 eKart po 100 zł oraz 100 eKart po 50 zł.

 

W promocji mogą wziąć udział także osoby, które dotychczas nie korzystały z płatności mobilnych IKO – warunkiem udziału jest aktywacja usługi w trakcie trwania promocji, czyli pomiędzy 19 sierpnia a 30 września br.

 

Aby dołączyć do użytkowników bankowości mobilnej nowej generacji, posiadacze konta w PKO Banku Polskim muszą jedynie zainstalować na swoim telefonie bezpłatną aplikację IKO i aktywować ją przy pomocy bankowości internetowej. Aplikację można pobrać ze sklepów Apple AppStore i Google Play, zaś posiadacze telefonów BlackBerry, Nokii z systemem Symbian, a także urządzeń umożliwiających instalację aplikacji w języku Java, mogą zamówić IKO w serwisie iPKO.

Źródło: PKO Bank Polski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.